no-img
مرجع فایلهای آموزشی

دانلود تحقیق هلو


مرجع فایلهای آموزشی
ads

ادامه مطلب

دانلود تحقیق هلو
zip
اکتبر 23, 2018

دانلود تحقیق هلو


دانلود تحقیق هلودسته: کشاورزی و زراعت
بازدید: 1 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 240 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 32

درخت هلو از زمان های قدیم در چین وجود داشته و از آنجا به نقاط دیگر جهان راه یافته است در قرون وسطی از آن بصورت یك داروی گیاهی استفاده می کردند درخت هلو درختی است زیبا به بلندی تقریبا 5 متر كه دارای شاخه های زیادی می باشد

قیمت فایل فقط 7,000 تومان

خرید

درخت هلو از زمان های قدیم در چین وجود داشته و از آنجا به نقاط دیگر جهان راه یافته است . در قرون وسطی از آن بصورت یك داروی گیاهی استفاده می کردند. درخت هلو درختی است زیبا به بلندی تقریبا 5 متر كه دارای شاخه های زیادی می باشد .

هلو Peach

نام علمی Amygdalus persica

گیاهشناسی :

هلو گیاهی است از خانواده گل سرخ و زیرخانواده پرونوییده و جنس پرونوس .

( (Prunus persica

برگ های آن بیضی شكل ، دراز ودارای كناره های اره ای است . برگهای  كنگره‌ای ان غالباً در قاعده غده‌دار است.

 گل های هلو زودرس هستند و قبل از باز شدن برگ ها ظاهر شده و منظره زیبایی به درخت می دهد . گل های هلو به رنگ صورتی ، قرمز یا سفید می باشد . گلهایش به پنج قسمت و به رنگ صورتی كم رنگ و پررنگ است .

 میوه هلو گرد و به رنگ طلایی و سرخ است كه روی آن را كرك های زیادی پوشانده است. پوست آن پرزدار ولی در واریته شلیل صاف می‌باشد.

 هسته هلو بسیار سخت است و درون آن مغز هسته قرار درد كه تلخ است .

میوه آبدار درخت هلو (نام علمی: Prunus Persica در لاتین به معنی سیب ایرانی) است که دارای یک هسته سخت، گوشت زرد، یا نسبتاً سفید و پوستی مخملی می‌‌باشد. بر اساس چسبیدن گوشت به هسته این میوه به دو دسته هسته‌جدا و هسته‌چسب تقسیم می‌شوند. یکی از میوه هائیکه تا حد زیادی با هلو ارتباط دارد شلیل است. ارتباط شلیل‌ها با هلو تا حدی است که در واقع گاهی اوقات محصولات هلو حاوی تعداد کمی شلیل هستند و برعکس. شلیل در واقع نوعی هلو با ژن مغلوب است که تولید میوه های بدون کرک می کند. درخت هلو سه نوع شاخه ساده ، مرکب و کاذب تولید می کند. شاخه های ساده فقط جوانه رویشی تولید می کنند. شاخه مرکب، جوانه رویش و زایشی و شاخه کاذب در طول شاخه جوانه زایش و در نوکم جوانه رویشی تولید می کند که در هنگام هرس نوک شاخه کاذب حذف می شود. جوانه گل هلو ساده بود و در جانب شاخه های یکساله تشکیل می شود.

فایل ورد 32 ص

قیمت فایل فقط 7,000 تومان

خرید

برچسب ها : هلو , گیاه هلو , میوه هلو , خواص هلو , کاشت هلو , درخت هلوموضوعات :
سل یو

دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *