no-img
مرجع فایلهای آموزشی

پروژه کارآموزی معرفی مهد کودک


مرجع فایلهای آموزشی
ads

ادامه مطلب

پروژه کارآموزی معرفی مهد کودک
zip
آوریل 17, 2018

پروژه کارآموزی معرفی مهد کودک


پروژه کارآموزی معرفی مهد کودک


نام محصول : پروژه کارآموزی معرفی مهد کودک

دسته : گزارش کارآموزی
بازدید: 2 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 53 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 34

توضیحات کوتاه:
مهد کودکی را که کارآموزی می کردید معرفی کنید
مهد کودکی که من در آنجا مشغول به کارآموزی بودم با مساحت تقریبا 230 متر و حیاط 40 و سالن بازی 30، کلاسها آمادگی 1 15 و آمادگی 2، 15، و کلاس 34ساله 15 و دفتر مدیر 15 وسالن تلویزیون 30 می باشد که در گروه 34 ساله دارای 20 کودک که برای این

قیمت: 5,000 تومان

خرید و دانلود

توضیحات کامل:

 مراحل کارهای انجام شده در محل کارآموز: {گزارش روزانه}

در تاریخ 10/7/86 ساعت 7:35 وارد مهد شدم ابتدا من با بچه ها آشنا نبودم مدیر آنها را به من معرفی کرد و من هم خودم را به آن ها معرفی کرده بودم. بچه ها با کمک مربی با هم نرمش کردند و بعد از نرمش مشغول خوردن صبحانه شدند و بعد از خوردن صبحانه با هم به کلاس رفتیم. دفتر نقاشی و رنگ آمیزی را بین بچه ها پخش کردم بچه ها شروع به رنگ آمیزی کردند. بعد مربی نقاشی وارد کلاس شد دفتر نقاشی را پخش کردم اشکال هندسی را به آنها یاد داد. من با بچه ها صندلی بازی کردم و بعد از آن برای آین ها قصه ی بزبزقندی را همراه با تقلید صدا خواندم و کلاس تمام شد و من هم بقیه ی ساعت را همراه با بچه ها پائین مشغول شدم و با هم کمی بازی کردیم و بعد از آن ساعت 12:35 از مهد خارج شدم.

در تاریخ 12/7/86 ساعت 7:35 وارد مهد شدم بعد از کمی نرمش و خوردن صبحانه بچه ها به کلاس رفتند کمی نقاشی کردند. بعد شعر آی قصه، قصه را با هم تمرین کردیم و چون کتاب آموزشی آنها نیامده بود بچه ها به سالن رفتند و کمی با اسباب بازیهای خود بازی کردند و بعد از بازی مشغول خوردن میوه ها شدند و من هم کاردستی مربوط به عید سعید فطر را درست کردم.


تضمین خرید

قیمت: 5,000 تومان

خرید و دانلودموضوعات :
سل یو فایل

دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *