no-img
مرجع فایلهای آموزشی

پروژه کارآموزی مطالعه یک مهد استاندارد


مرجع فایلهای آموزشی
ads

ادامه مطلب

پروژه کارآموزی مطالعه یک مهد استاندارد
zip
آوریل 17, 2018

پروژه کارآموزی مطالعه یک مهد استاندارد


پروژه کارآموزی مطالعه یک مهد استاندارد


نام محصول : پروژه کارآموزی مطالعه یک مهد استاندارد

دسته : گزارش کارآموزی
بازدید: 2 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 83 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 32

توضیحات کوتاه:
در مهد کودک برای رسیدن به هدفهای آموزشی و پرورشی و همچنین پرستاری کودکان در مراکز آموزش قبل از دبستان نیاز به برنامه می باشد که مدیران موسسان مذکور در دو حیطه دراز مدت و کوتاه مدت این کار برنامه ریزی را انجام می دهند
الف) برنامه ریزی دراز مدت – ممکن است در مهد کودک هدفهای دراز مدت در نظر گرفت که

قیمت: 5,000 تومان

خرید و دانلود

توضیحات کامل:

مواد آموزشی در مراکز پیش دبستانی و دبستانی

در مراکز پیش دبستانی و دبستانی کودکان رشد سریعی دارند و هر چه سن آنان بالا می رود توانایی تازه ای را پیدا می کنند و می خواهند آن توانایی را به کار گیرند . مثلاً وقتی پدر و مادر فرزند خردسال خود را به مهد کودک یا مدرسه می فرستد انتظار دارند در مدرسه به تواناییهای فرزند او فرصت تشکل و پیشرفت را بدهند . گو اینکه ممکن است کودک نتواند از این فرصت استفاده کند . برای فعال کردن کودک نیاز به محیط غنی از نظر مواد آموزشی است که کودک با استفاده از حواس خود بتواند مهارتها ی خود را تقویت کند و باصطلاح از فرصتها ی پیش آمده در مهد کودک و مدرسه به نحو احسن استفاده نماید گو اینکه کودکان در انواع تواناییها مشابهت هایی دارند ولی هر کودک نیز دارای نیازهای ویژه ای است بنابراین برای راه اندازی مهارتها وپاسخگویی به نیازههای مربوط به رشد کودکان لازم است از وسایل آموزشی متنوعی استفاده شود .

ملاک عمده در انتخاب مواد آموزشی عبارت از این است که باید انتخاب کننده ببیند وسیله انتخاب شده تا چه حدود می تواند تسهیلات بیشتری برای یادگیری یادگیرنده فراهم سازد . و از طرفی یادگیرنده با استفاده از مواد و وسایل اموزشی بتواند در محیط تاثیر گذاشته و سازگاری پیدا کند و تعادل خود را به دست اورد و در واقع موفق به کشف رازهای درونی محیط زندگی خویش گردد و به طور کلی در انتخاب مواد اموزشی به موارد زیر باید توجه کرد :

1- وسیله انتخاب شده باید متناسب با محتوا درس و برنامه آموزشی باشئ و الا کیفیت لازم را نخواهد داشت . 

2- کیفیت مواد اموزشی به دو چیز بستگی دارد یکی جنس موادی که در ساخت ان به کار رفته است دوم اینکه مربی در چه موارد دیگری می تواند از آن استفاده کند .

3- اعتبار مورد نیاز برای تهیه هر وسیله اموزشی نیز بسیار با اهمیت است . زیرا تهیه وسایلی که با قیمتهای گزاف تهیه می شوند ولی کمتر در صحنه اموزش کودکان می توانند از آن استفاده نمایند عاقلانه نخواهد بود .


تضمین خرید

قیمت: 5,000 تومان

خرید و دانلودموضوعات :
سل یو فایل

دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *