no-img
مرجع فایلهای آموزشی

پروژه کارآموزی مهد کودک بهاران


مرجع فایلهای آموزشی
ads

ادامه مطلب

پروژه کارآموزی مهد کودک بهاران
zip
آوریل 17, 2018

پروژه کارآموزی مهد کودک بهاران


پروژه کارآموزی مهد کودک بهاران


نام محصول : پروژه کارآموزی مهد کودک بهاران

دسته : گزارش کارآموزی
بازدید: 2 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 46 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 35

توضیحات کوتاه:
كلاس گل یاسمن – كلاس تولد كودكان است یعنی وقتی كودكی تولد داشته باشد همه بچه ها را به آن مكان می برند چون از همه كلاس ها بزرگتر است كلاس گل نرگس گروه سنی 54 سال هستند و درون این كلاس نیز بسیار زیبا تزئین شده تصاویر فصل ها در قطاری وجود دارد كمدی وجود دارد كه لباس های كودكان را در آن قرار می دهند و یك كمد نیز برای گذاشتن كیف ها و ظرف چاشت كلاس گ

قیمت: 5,000 تومان

خرید و دانلود

توضیحات کامل:

نوع فعالیت:اجرای مستقل تدریس عاشورا

وقتی نزدیک مهد شدم به دیواری رسیدم پر از نقاشی , هرچه نزدیک تر    می شدم جان تازه ای در پاهایم احساس می کردم. سایه های کوچکی که دنبال هم می دویدند و من مشتاق تا این سایه ها را ببینم نوازششان کنم و پشت پرچین های کوچک کلاسهایشان برایشان از زندگی بگویم از زندگی که فرداها باید با ورود آن حقایق وجودی خود را آشکار کنند و تلاش برای ساختن افقی روشن.

وارد مهد کودک بهاران شدم. مهد بسیار شاد و سرسبز در اطراف حیاط چرخ و فلک و سرسره و تاب و …  به چشم می خورد. وارد سالن شدم و با خانم بهارلو(مدیر مهد بهاران) و معاون ایشان(خانم داقستانی)آشنا شدم. قرار شد طبق نظر ایشان من به کلاس گل یاسمن بروم. مربی این کلاس خانم زاهدی راد بودند با ایشان و کودکان آشنا شدم و توانستم یک ارتباط دو جانبه خوبی با دلهای کوچک کودکان برقرار سازم و بعد از لحظاتی مربی از من خواستند که با کودکان بازی کنم و من نیز یک مسابقه بپا نیفته را بین کودکان اجرا کردم و سپس از مربی مربوطه خواستم تا اجرای طرح درس عاشورا را مستقلاً به من واگذار کنند که ایشان نیز موافقت کردند . هدف من از این طرح درس این بود که کودکان با شخصیت والای امام حسین(ع)  آشنا شوند و با نحوة زندگی و به شهادت رسیدن آن بزرگوار آشنا شوند و اینکه امام حسین(ع) امام چندم ماشیعیان هستند و… را بفهمند .. که خوشبختانه تا حدود زیادی از پس این کار برآمدم و در بعضی از موارد نیز مربی برای تکمیل کردن مفاهیم من مرا در این امر یاری می کردند بعد از استراحت کوتاهی ایده ای دادم که تصویر پرچم بیرق را بکشند که خودم تمامی آنها  را کشیدم و در داخل پرچم نیز نام مبارک امام حسین (ع) را با شمع نوشتم و سپس پرچمها را به دست کودکان دادیم تا داخل پرچم را با گواش سبز رنگ آمیزی کنند که یا حسین بصورت برجسته به چشم می خورد که مربی کلاس از این ایده من نیز استقبال کردند.(درضمائم تصویر شماره 1)در پایان نیز به اتفاق کودکان چند بازی انجام دادیم و سپس داستان شنل قرمزی را بیان کردم.


تضمین خرید

قیمت: 5,000 تومان

خرید و دانلودموضوعات :
سل یو فایل

دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *