no-img
مرجع فایلهای آموزشی

پروژه کارآموزی شرکت تعاونی بهنوش


مرجع فایلهای آموزشی
ads

ادامه مطلب

پروژه کارآموزی شرکت تعاونی بهنوش
zip
آوریل 17, 2018

پروژه کارآموزی شرکت تعاونی بهنوش


پروژه کارآموزی شرکت تعاونی بهنوش


نام محصول : پروژه کارآموزی شرکت تعاونی بهنوش

دسته : گزارش کارآموزی
بازدید: 2 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 7118 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 29

توضیحات کوتاه:
اصولاً امروزه شهركهای صنعتی بستر و شالوده رشد و ایجاد صنایع كوچك را فراهم می كند سازمان صنایع كوچك و شهركهای صنعتی ایران هم به ایجاد روبناها می پردازد و نواحی ، شهركها و مدلهای مختلف توسعه اقتصادی نظیر خوشه های صنعتی را شكل می دهد و مقدمات ایجاد توسعه و تسهیلات لازم را برای این منظور فراهم می كند
و همچنین در كنار این سازمان صنایع كوچك و شهركهای

قیمت: 5,000 تومان

خرید و دانلود

توضیحات کامل:

امور جاری:

1-ب) دارایی های ثابت:

امور مربوط به دارایی های ثابت شركت در این قسمت انجام می شود و حسابهای آنها نیز در این قسمت است. خریدهایی كه انجام می شود رسید انبار می كنند دارایی های خارج شده یا مصرف شده را نیز رسید و ثبت می كنند.

قبلاً توضیح داده شد كه برای تأمین مالی طرحهای جاری و عمرانی درخواست آن به این قسمت فرستاده می شود در این مرحله اگر دارایی ثابت مربوط به طرحهای جاری باشد از محل جاری تأمین مالی می شود و اگر مربوط به دارایی ثابت طرحهای عمرانی و كشوری باشد از بخش بودجه طرحهای عمرانی و كشوری تأمین مالی می شود.

در این بخش نیز 7% به عنوان بیمه و 10% به عنوان مالیات كسر می شود. هر كدام از قسمت ها در صورت داشتن درخواست برای كالاهای موجود در انبار فرم تامین كالا را تهیه و تكمیل می نمایند و بعد از تایید مدیر بخش مسئول انبار، مدیریت اداری و در نهایت مدیر عامل كالا تحویل درخواست كننده می شود.

2–ب) صدور چك:

در این قسمت برای صدور چك ، برای هر شخص حقیقی یا حقوقی اعم از پیمانكار، تنخواه گردان و … كه انجام طرحها یا پروژه های شركت را بر عهده دارند بعد از گرفتن مدارك لازم ابتدا سند حسابداری تنظیم می شود و بعد برای تایید مدیر مالی به ایشان تحویل می شود و پس از تایید مدیر امور مالی اگر طرح تأمین اعتباری باشد یعنی جزو طرحهای عمرانی و كشوری باشد كه به آنها بودجه تعلق می گیرد ابتدا به قسمت تامین اعتبار فرستاده می شود سپس دوباره به قسمت صدور چك باز می گردد و در قسمت صدور چك ابتدا برگ دستور پرداخت چك تهیه می شود.

و بعد از اینكه قسمت صدور چك، چك را صادر كرد برای مهر و امضا ابتدا به رئیس حسابداری بعد به مدیر امور مالی و سپس به رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل تحویل داده می شود. و بعد از مهر و امضاء به شخص حقیقی یا حقوقی كه چك در وجه آن صادر شده است تحویل داده می شود.


تضمین خرید

قیمت: 5,000 تومان

خرید و دانلودموضوعات :
سل یو فایل

دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *