no-img
مرجع فایلهای آموزشی

پروژه کارآموزی اداره مخابرات


مرجع فایلهای آموزشی
ads

ادامه مطلب

پروژه کارآموزی اداره مخابرات
zip
آوریل 17, 2018

پروژه کارآموزی اداره مخابرات


پروژه کارآموزی اداره مخابرات


نام محصول : پروژه کارآموزی اداره مخابرات

دسته : گزارش کارآموزی
بازدید: 2 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 72 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 21

توضیحات کوتاه:
ورود دستگاهها و سیستم های‌ جدید‌ پیشرفته به شبكه مخابراتی‌ و برقراری سرویس‌های‌ ویژه خطوط تلفن‌ در دوران اخیر‌ نشان از پیشرفت‌ سریع و رضایت‌ بخش‌ علم مخابرات در جهان دارد به گونه‌ای كه در زمان‌ حاضر امكان رفاه و آسایش‌ خاطر‌ بیشتر‌ را برای همه فراهم ساخته است این ناشی از گستردگی‌ و عظمت‌ علم مخابرات و

قیمت: 5,000 تومان

خرید و دانلود

توضیحات کامل:

خدمات مورد ارائه‌ مركز تلفن :

خدمات  زیادی را می‌توان توسط دستتگاههای  دیجیتال‌ به مشتركین  ارائه كرد كه تعدادی‌ از آنها به صورت زیر می‌باشد.

1 ـ سرویس‌ مكالمه كنفرانس :

مشتركینی كه دارای این سرویس  ویژه هستند می‌توانند همزمان با در نظر دیگر مكالمه داشته باشند برای استفاده از این سرویس‌ پس از برقراری ارتباط‌ به نفر اول گوشی‌ تلفن قطع و وصل كرد.و پس از شنیدن  بوق آزاد شماره‌ نفذ دوم هم گذفته می‌شود. پس از برقراری‌ ارتباط با نفر دوم چنانچه مجدداً قطع كن تلفن نشان‌ داده می‌شود مكالمه‌ سه نفره برقرار  می‌شود.

2 ـ سرویس‌ انتقال مكالمه :

مشترك دارای این سرویس‌ می‌تواند با معرفی یك شماره تلفن به مركز دیجیتال‌ از طریق‌ كد خاصی‌ كه می‌گیرد محل فعلی‌ خود را ترك نمود. و به محلی كه شماره معرفی شده در آن قرار دارد برود  مركز دیجیتال كلمه مكالمات مشترك را به شماره تلفن‌ معرفی‌شده هدایت‌  می‌كند.

3 ـ  سرویس انتظار مكالمه : 

مشتركی كه دارای این سرویش  باشند چنانچه‌ در حین مكالمه‌ باشد و در همین حال شخص دیگری‌ شمارة او را بگیرد قوی‌هایی كوتاه در فواصل معین دریافت‌ می‌دارد تا متوجه شود كه در شخص دیگری‌ پشت خط در انتظار است. در این حالت  مشترك می‌تواند  با یكبار قطع‌ و وصل گوشی‌ با نفر دوم مكالمه‌ كند و اگر بخواهد  مجدداً  با نفر اول ارتباط  برقرار كند‌ كافیست گوشی‌ را یكبار قطع كند. لازم به ذكر است كه نفر دومی كه با مشترك تماس می‌گیرد  بوق اشغال دریافت نمی‌كند بلكه بوق شبه زنگ دریافت می‌كند و بدینوسیله متوجه می شود كه مخاطبش مشغول صحبت با شخص دیگری  است و لذا منتظر منتظر برقراری  ارتباط از طرف مخاطب می‌ماند.

4 ـ سرویس انتقال مكالمه از خط اشغال به خطوط دیگر ( پی‌در پی ) :

این سرویس  مخصوص‌ مؤسسات و یا شركت‌هایی است كه دارای بیش از یك خط تلفن باشند و مزیت آن در این است كه تمام شماره‌های آن مؤسسات  با یك شماره اصلی معرفی شده و بقیه‌ شماره به صورت زیر‌ مجموعه‌ آن استفاده می‌شود  حال اگر  شماره اصلی‌ از بیرون گرفته شده و اشغال باشد به صورت اتوماتیك‌ به یكی از شماره‌های بعدی‌ كه آزاد باشد زنگ می‌خورد بدن ترتیب‌ فرد تماس گیرنده  موقعی  بوق اشغال دریافت می‌كند كه همه شماره‌ها مشغول باشند.


تضمین خرید

قیمت: 5,000 تومان

خرید و دانلودموضوعات :
سل یو فایل

دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *